start: end:
Sat 5/19/2018 4:00 - 17:00

(Za kvetoucí měsíčnicí)

Kamenický Šenov

Sat 7/28/2018 18:00 - 20:00
Sat 8/25/2018 18:00 - 20:00
Sat 3/17/2018 9:00
Mon 4/2/2018 7:00 - 14:00

(Velikonoce na Grabštejně)

Grabštejn - castle (Hrádek nad Nisou)

Sat 4/14/2018 8:00 - 13:00
Sat 4/21/2018 6:00 - 11:00
Tue 5/1/2018 12:00 - 13:00

(Svatozdislavský benefiční koncert - 18. ročník)

Lemberk - chateau (Jablonné v Podještědí)

Sun 5/20/2018 16:00 - 17:00

(Svatodušní bohoslužba na zámku Lemberk)

Lemberk - chateau (Jablonné v Podještědí)

Sun 5/27/2018 7:00 - 14:00

(Den dětí na Grabštejně)

Grabštejn - castle (Hrádek nad Nisou)

Sat 7/7/2018 7:00 - 15:00
Sun 7/8/2018 7:00 - 15:00

(Renesanční létohrátky na Grabštejně)

Grabštejn - castle (Hrádek nad Nisou)

Sat 8/3/2018 - Sun 8/4/2018

(Řemeslný jarmark na Grabštejně)

Grabštejn - castle (Hrádek nad Nisou)

Sat 9/15/2018 8:00 - 12:00

(Dny evropského dědictví)

Grabštejn - castle (Hrádek nad Nisou)

Sat 9/22/2018 13:00 - 14:00

(260. výročí bitvy u Hochkirchu)

Lemberk - chateau (Jablonné v Podještědí)

Fri 3/30/2018 7:00 - Mon 4/2/2018 13:00
Sat 4/21/2018 7:00 - Sun 4/22/2018 13:00
Tue 5/1/2018 7:00 - 14:00
Tue 5/8/2018 7:00 - 14:00
Sat 5/26/2018 7:00 - 15:00
Sun 5/27/2018 7:00 - 15:00
Fri 9/28/2018 7:00 - Sun 9/30/2018 14:00

(Zpřístupnění Zdislaviny světničky poutníkům)

Lemberk - chateau (Jablonné v Podještědí)

Sun 12/2/2018 9:00 - 13:00

(Adventní prohlídky na Grabštejně)

Grabštejn - castle (Hrádek nad Nisou)


Events

(Za kvetoucí měsíčnicí)

Kamenický Šenov

Sat 5/19/2018 4:00 - 17:00

(Noční prohlídky aneb ze života diplomata Jana Václava z Gallasu)

Grabštejn - castle (Hrádek nad Nisou)

Sat 7/28/2018 18:00 - 20:00

(Hradozámecká noc na Grabštejně aneb ze života diplomata Jana Václava z Gallasu)

Grabštejn - castle (Hrádek nad Nisou)

Sat 8/25/2018 18:00 - 20:00

(Volejbal - muži - Krajský přebor I. třídy Ústeckého kraje 2017/2018)

Tourist Boarding House (Česká Kamenice)

Sat 3/17/2018 9:00

(Velikonoce na Grabštejně)

Grabštejn - castle (Hrádek nad Nisou)

Mon 4/2/2018 7:00 - 14:00


Tip for a trip

 - pilgrimage site

- pilgrimage site

Chapel and eleven Stations of the Cross built by the rector of the time Gottfried Liessner. The premises...